Nasze podłogi

PARKIET DWUWARSTWOWY

Parkiet dwuwarstwowy jest produktem, który można użytkować w kilka godzin po przyklejeniu. Można go montować zarówno w pomieszczeniach biurowych, publicznych jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Jest podłogą bardzo trwałą i łatwa w utrzymaniu.
Każda klepka składa się z dwóch warstw: nośnej i użytkowej. Gwarantuje to trwałość i stabilność podłogi. Pióro i wpust z każdej strony klepki sprawia, że podłoga jest idealnie dopasowana.
Parkiet dwuwarstwowy produkowany jest w trzech wersjach:
  • lakierowany pięcioma warstwami ekologicznego lakieru, utwardzanego promieniami UV
  • olejowany
  • surowy – do wykończenia we własnym zakresie

MOZAIKA PARKIETOWA

Mozaika to tradycyjna podłoga naturalna. Dzięki specjalnej konstrukcji opartej na siatce jest łatwa w montażu, a gruba warstwa użytkowa zapewnia wieloletnią trwałość. Mozaika jest od wielu lat powszechnie montowana w pomieszczeniach mieszkalnych.

DESKA PODŁOGOWA

Deska podłogowa to propozycja dla osób ceniących tradycje i solidność. Znajduje zastosowanie zarówno w obiektach mieszkalnych jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Montaż odbywa się za pomocą kleju bezpośrednio do posadzki lub na legarach.
W swojej ofercie posiadamy deski podłogowe lite i warstwowe i sortujemy je w różnych klasach :
NATURAL -naturalna barwa i struktura,dowolny układ słoi,naturalne przebarwienia,dopuszczalne zdrowe,jasne,mocno wyrośnięte sęki do maksymalnej średnicy 10 mm,dopuszcza się czarne sęki szpilkowe ,niedopuszczalny biel
RUSTIKAL -bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna, mocne zabarwienia, dopuszczalne zdrowe sęki do średnicy 35 mm, niedopuszczalny biel
COUNTRY-bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna,mocne zabarwienia,dopuszczalne sęki do średnicy 65 mm, dopuszczalne sęki popękane,z ubytkami (ubytki i pęknięcia są fabrycznie szpachlowane),dopuszczalny rdzeń,niedopuszczalny biel
COUNTRY POLAR – dopuszczalne elementy z bielem oraz jasnymi przebarwieniami (mix wszystkich klas sortowania)

PARKIET

Parkiet to najbardziej tradycyjna podłoga drewniana o dużej trwałości. Charakteryzuje się możliwością montażu w mieszkaniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej, salach sportowych, hotelach itp.

LAMPARKIET

Lamparkiet – inaczej parkiet lamelkowy Podłoga ta jest bardzo popularna w Europie Zachodniej. Jest ekonomicznym rozwiązaniem, a zachowuje walory użytkowe i estetyczne parkietu tradycyjnego. Istnieje wiele możliwości układania lamparkietu – jodełka, cegiełka, drabinka, kwadraty. Tak jak tradycyjny parkiet można przeprowadzać kilkakrotną renowację lamparkietu.
A – II gatunki podłóg ,możliwe do nabycia końcówki serii produkcji
Kontakt podłogi:
572 045 628
507 419 410

NASZE REALIZACJE