Ostatnie realizacje

Pracownia Stylwood przedstawia donice drewniane, doskonale nadające się do zastosowania na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu impregnatami i lakierami, donice są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

Dodano: poniedziałek, Czerwiec 2, 2014 - 10:49

Donice ogrodowe, które firma Stylwood ma do zaoferowania, wykonane są z litego drewna i charakteryzują się odpowiednim zabezpieczeniem impregnatami oraz lakierami. To wszystko sprawia, że donice ogrodowe odznaczają się długotrwałą wytrzymałością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, z którymi mamy do czynienia zarówno w ogrodach, jak i na tarasach.

Dodano: poniedziałek, Czerwiec 2, 2014 - 10:46

Pracownia stylWood prezentuje mostek ogrodowy/parkowy, wykonany z litego drewna suszonego próżniowo, co pozwala na jego wieloletnią eksploatację. Zabezpieczenie drewna odpowiednimi impregnatami i lakierami zapewnia długotrwałą odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Konstrukcja mostku jest tak zaprojektowana, aby stanowiła solidną całość, zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania.

Dodano: poniedziałek, Wrzesień 24, 2012 - 13:22

Prezentujemy Państwu kufer do przechowywania wina, wykonany z litego, suszonego próżniowo drewna. Ten autorski produkt pracowni stylWood, polecany jest jako oryginalny pomysł na prezent, a także jako stylowy dodatek dla koneserów i wielbicieli trunków.

Dodano: czwartek, Wrzesień 20, 2012 - 11:20